• EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
  • EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
  • EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
  • EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
  • EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
  • EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej
EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej

EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: UE
Nazwa handlowa: TALURIT®
Numer modelu: TKON

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Call or Email for quote
Szczegóły pakowania: Karton + paleta, drewniane pudełko lub niestandardowe
Czas dostawy: W ciągu 45 dni od potwierdzenia zamówienia
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 10 000 szt. Na miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: okucie TALUKON™ Numer modelu: TKON
Materiał: Stop aluminium Standard: EN 13411-3
uszczelka: Karton + paleta, drewniane pudełko lub niestandardowe Podanie: dla przemysłu dźwignicowego
High Light:

EN 13411-3 okucia aluminiowe do liny stalowej

,

aluminiowe okucia do liny stalowej

,

aluminiowe okucia kablowe EN 13411-3

opis produktu

 
EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej 0
okucie TALUKON™
Nasadka aluminiowa, stożkowa nasadka przeznaczona do stosowania z zawiesiami
 
Opis produktu
TALUKON™ to stożkowa skuwka przeznaczona do zakładania zawiesi.Posiada otwór inspekcyjny, aby zapewnić prawidłowe ustawienie krótkiego końca liny stalowej po zaprasowaniu.Posiada również bardzo ciasne dopasowanie w porównaniu z innymi skutkami stożkowymi dostępnymi na rynku.Zakończenie liny stalowej nie zahaczy się podczas podnoszenia i po prostu ześlizgnie się z przeszkody.Zminimalizuje to ryzyko wypadków.
 
Sztuka.Nr: TKON 18 – TKON 44

Aluminiowa skuwka TALUKON™ została opracowana tak, aby po zaprasowaniu mieć bardzo ciasne i opływowe dopasowanie wokół liny stalowej.System połączeń TALUKON™ został zatwierdzony i spełnia wymagania normy EN 13411-3.

Aluminiowa skuwka jest zwężana we frezarce, aby uzyskać specjalną konstrukcję i otwór inspekcyjny.TALUKON™ jest dostępny w rozmiarach 18-44, nr art: TKON.Końcówki są oznaczone numerem partii i numerem typu.
 
Aplikacje
TALUKON™ jest dostosowany do przemysłu urządzeń dźwigowych.Jest to okucie o bardzo ciasnym dopasowaniu w porównaniu do innych okuć stożkowych dostępnych na rynku.Zakończenie liny stalowej nie zahaczy się podczas podnoszenia i po prostu zsunie się z przeszkody.Zminimalizuje to ryzyko wypadków.Stożek został zaprojektowany tak, aby nie zaczepił się podczas podnoszenia, ale powinien się zsunąć, minimalizując ryzyko wypadków.
 
Należy zauważyć
Otwór rewizyjny został zaprojektowany w taki sposób, aby można było uzyskać dokładną długość wsunięcia i zweryfikować ją po operacji zakuwania.Po zakuwaniu sprawdź, czy lina stalowa nie ześlizgnęła się podczas zaciskania.TALUKON™ to opatentowane rozwiązanie: Nr aplikacji.09164696.8 Stożkowa skuwka do zawiesi.Warunkiem użytkowania okuć TALUKON™ jest podpisana umowa licencyjna z Talurit AB.
 
O TALURCIE
 
Firma TALURIT została zbudowana na opatentowanym rozwiązaniu do mechanicznego łączenia lin stalowych.TALURIT jest pionierską firmą w tej szczególnej dziedzinie, która od tego czasu opracowuje skuteczne metody i urządzenia do łączenia mechanicznego.

Firma jest własnością prywatną i została założona w 1948 roku. Siedziba firmy macierzystej znajduje się w Göteborgu w Szwecji z oddziałami w pobliżu Singen w południowych Niemczech oraz w Barnsley w Wielkiej Brytanii.Mają filie w Ningbo, Chinach i Singapurze.

TALURIT sprzedaje swoje produkty na całym świecie i posiada przedstawicielstwa w większości krajów uprzemysłowionych.Zapasy standardowych produktów są strategicznie rozmieszczone na całym świecie, aby skrócić czas realizacji i poprawić wydajność.
 
Anfeng Lifting & Rigging jest autoryzowanym niewyłącznym dystrybutorem w Chinach okuć TALURIT, okuć aluminiowych, okuć miedzianych, okuć ze stali nierdzewnej, okuć ze stali węglowej i innych.
 
O podnoszeniu i olinowaniu Anfeng
 
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging Ltd. z siedzibą w Szanghajskiej Strefie Wolnego Handlu jest doświadczoną firmą techniczną i handlową specjalizującą się w dostarczaniu zawiesi pasowych, okrągłych, lin stalowych i zawiesi, łańcuchów, akcesoriów do olinowania i innych.
 
Anfeng dostarcza liny stalowe, zawiesia linowe, łańcuchy i akcesoria do podnoszenia, zawiesia pasowe, zawiesia okrągłe, uprząż chroniąca przed upadkiem, produkty z serii odpornej na tajfuny, odciągi, cumy offshore, wciągniki łańcuchowe, wciągniki dźwigniowe, wciągniki elektryczne, szekle do 1500t, i punkty podnoszenia.
 
Zdobyliśmy reputację na całym świecie jako dostawca produktów wysokiej jakości, wspierany przez nasz wyszkolony personel oraz wysoki standard procedur i inspekcji QA/QC. Nasz personel techniczny dba o to, aby produkty spełniały wszystkie wymogi bezpieczeństwa i produkcji.Na życzenie Anfeng zapewnia klientom certyfikaty kontroli DNV-GL, CCS, ABS i inne certyfikaty innych firm.
 
EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej 1
 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany EN 13411-3 Aluminiowe okucia do liny stalowej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.